W celu naniesienia zmian w zamówieniu, prześlij dyspozycję na adres info@zohakids.pl. O realizacji dyspozycji poinformujemy Cię e-mailowo.

Realizacja zamówienia trwa do 14 dni po zaksięgowaniu wpłaty. Oczywiście jest to data umowna lecz nie przekraczalna. Wszystkie zamówienia są szyte na bieżąco. Czas dostawy zależy od wyboru przewoźnika. Szczegóły znajdziesz tutaj: DOSTAWA

Etapy realizacji zamówienia możesz śledzić sprawdzając jego status na swoim indywidualnym koncie klienta. Statusy zamówienia oznaczają:

  • Wstrzymane (oczekujące na płatność) – zamówienie otrzymane, ale nieopłacone. Obsługa sklepu musi zatwierdzić płatność przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.
  • W trakcie realizacji – płatność została uregulowana bądź klient wybrał metodę płatności za pobraniem. Zamówienie czeka na realizację przez sklep.
  • Zrealizowane – zamówienie zostało skompletowane i otrzymało nadanie pocztowe. W tym momencie oczekuje na odbiór przez kuriera, bądź jest już w drodze do klienta.
  • Nieudane – podczas realizacji płatności wystąpił problem.
  • Anulowane – zamówienie zostało usunięte przez obsługę sklepu z powodu braku wpłaty, bądź złożonej przez klienta rezygnacji mailowej.
  • Zwrócone – zwrot pozytywnie przeszedł proces weryfikacyjny. W ciągu 5 dni roboczych środki powinny pojawić się na wskazanym przez klienta koncie.

Więcej informacji, w jaki sposób możesz opłacić zamówienie znajdziesz tutaj: SPOSOBY PŁATNOŚCI

Więcej o metodach dostawy i kosztach z nią związanych znajdziesz tutaj: DOSTAWA

W wiadomości e-mail potwierdzającej wysyłkę zamówienia znajdziesz numer swojej przesyłki. Skopiuj go i wklej na stronie przewoźnika:

DPD

InPost

W jaki sposób zwrócić, wymienić, bądź zareklamować towar oraz w jakim czasie możesz tego dokonać dowiesz się tutaj: WYMIANA I ZWROTY

Informacje kontaktowe znajdziesz tutaj: KONTAKT

Szukaj na zohakids.pl

Logowanie

Tworzenie konta

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

KOSZYK (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST